Nasz personel

Małgorzata Fischer


Lekarz dentysta. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Autorka licznych publikacji w czasopismach naukowych, m.in. w TPS, Magazynie Stomatologicznym, Medical Tribune Stomatologia. Doktorantka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie w trakcie odbywania specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej. Realizuje Program Profilaktyki dla dzieci miasta Katowice. Aby poprawić estetykę uśmiechu swoich pacjentów, stosuje techniki mało inwazyjne łącząc je z takimi dziedzinami, jak stomatologia zachowawcza, protetyka i chirurgia.

Katarzyna Parylak-Jadwiszczok


Lekarz dentysta. Studia ukończyła w 1992r. na Śląskiej Akademii Medycznej. Posiada specjalizacje I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej. Szczególnie upodobala sobie leczenie dzieci - wynika to zapewne z cierpliwości i empatii dla pacjentów. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią dziecięcą oraz stomatologią zachowawczą.

Robert Dziub


Lekarz dentysta. W roku 1996 ukończył studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Swoją wiedzę i umiejętności wzbogaca uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Specjalizuje się w leczeniu protetycznym oraz chirurgii.