Nasz personel

Dr n. med. i n. o zdr. lek. dent. Małgorzata Fischer

Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją


Wykładowca na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Autorka licznych publikacji w renomowanych krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych. Realizuje Program Profilaktyki dla dzieci. Aby poprawić estetykę uśmiechu swoich pacjentów, stosuje techniki mało inwazyjne łącząc je z takimi dziedzinami, jak stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca oraz chirurgia.

Lek. dentysta Anna Buchta

Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją


Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W pracy zawodowej stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną, endodoncją oraz leczeniem dzieci (pedodoncją). Zadowolenie pacjentów, również tych najmłodszych określa jakość świadczonych usług.

Lek. dentysta Danuta Augustyńska

Lekarz dentysta


Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Lekarz z długoletnią praktyką. Swoje umiejętności podnosi na licznych kursach i szkoleniach. Specjalizuje się głównie w stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej i protetyce. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, aby leczenie przebiegło bezboleśnie i komfortowo.

Lek. dentysta Robert Dziub


Lekarz dentysta. W roku 1996 ukończył studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Swoją wiedzę i umiejętności wzbogaca uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Specjalizuje się w leczeniu protetycznym oraz chirurgii.

Lek. dentysta Paweł Fischer


Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. W swojej pracy ciągle dąży do doskonalenia zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Autor licznych artykułów naukowych w czasopismach stomatologicznych. W pracy głównie zajmuje się chirurgią, protetyką oraz leczeniem zachowawczym. Dużą wagę przykłada do tego, aby wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze, pacjent miał zapewnione poczucie bezpieczeństwa i co najważniejsze, aby leczenie przebiegało bezboleśnie.